Vítám vás na mém blogu

Ahoooj lidi! :) Jak se vám vede? :D Mě po dlouhé době zase fajn. :) Akorát teď se blíží konec školy, tak to bude dost nabitý, ale co už jsem si zvykla. :D :D Proč píšu vlastně tento článek, když jsem s blogem skončila? :D No to je jednoduché! :D Chtěla jsem se taky ozvat, kdyby náhodou měl o mě někdo strah (jo já vim že ne :D :D) a pak proto, že jsem se od vás chtěla dozvědět jednu věc. :D Můžete mi prosím lidi říci, co zde děláte, když tady nic nového nepřibývá? :D Vždycky když se sem jen tak kouknu, tak na toplistu vidím, že tu bylo 10 lidí. :D Jako já to nechápu. :D Opravu ne! :D Takže pokud si toto budete číst, mohli by jste mi na to odpovědět? Děkuju :)
Pokud si myslíte, že tímto článkem se vracím na blog, tak vás potěším, ale ne! :D Musím uznat, že mi občas nějaké to místo na vykecání mých keců chybí, ale nevim jestli na tolik, že bych se sem vrátila. :) Popravdě třeba když se na tento článek ozve hodně lidí, (o čemž silně pochybuji :D :D) tak bych se sem možná přeci jen vrátila, ale nic neslibuji. :) Pak vás ještě může zajímat, proč jsem vlastně změnila vzhled blogu, když se sem nevracím. To je taky prosté! :D Tamten už byl okoukaný, tak aby ty co sem chodí alespoň něčím překvapila. :D Sice neni tak krásný jako byl tamten od Miki, ale dá se to vydržet. :D :DTo bude asi vše co jsem vám chtěla zdělit. :D Mějte se nadále krásně a třeba se zase někdy ozvu. :) 

 
P.S.Chci vás poprosit ještě jednou! Pokud to někdo bude opravdu číst, tak mi prosím odpovězte na otázku v prvním odstavci. Děkuju. :)

Napsat komentář